Sľubované istoty čelných predstaviteľov strany SMER-SD.

Autor: Leonid Chovanec | 12.6.2012 o 22:05 | (upravené 12.6.2012 o 22:12) Karma článku: 14,86 | Prečítané:  1457x

Čelný predstavitelia strany SMER-SD sľubovali pred voľbami občanom SR istoty. Tie istoty radšej zabudli menovať.  Žiaľ v posledné dni pri sledovaní dennej tlače a televízie, prichádzam na to, čo sú tie sľubované istoty.

Všimol som si, že na účet mi chodí stále rovnaký plný invalidný dôchodok 168,90 eur. Potraviny isto, ale pomaly stúpajú na cenách. Naše dôchodky a platy sú zamrazené a keď o niečo stúpnu, ani to nezistime, pretože medzi tým, potraviny, elektrika, plyn, voda, atď.  stúpnu o 10%, ale odstupné a plat v štátnych podnikov z mesiaca na mesiac rastú. Pomoc druhým štátom  sto miliónovými sumami, ktoré krachujú vlastnou vinou je prvoradá, ako pomoc  vlastným občanom SR.

Istota č.1 v SR je, že budeme pomáhať všetkým krachujúcim štátom, aby si zachránili banky a vládny predstavitelia svoje platy a svojím občanom mohli dať 1000,- eurové dôchodky. Aby občania SR ticho mlčali a pritakali, že prvoradé je pomáhať krachujúcim štátom a druhým štátom, ako vlastným občanom SR, pretože vládni predstavitelia majú z toho dobrý pocit, že pomohli druhým, len nie svojím občanom.

Istota č.2 v SR je, že manageri štátnych podnikov dostavajú odstupne 1000 násobne väčšie, ako ja mám plný invalidný dôchodok. Naša vláda má šetriť peniaze z našich daní a odvodov, ale pritom ich rozhadzuje na nesprávnom mieste. Veď odstupne 170 000,- eur je, ako keby som ja poberal dôchodok 84 rokov. Je to hanba, že takto sa míňajú štátne peniaze.

Takže to sú tie istoty, ktoré Vám SMER-SD pred voľbami sľuboval a verím, že časom ich pribudne viac.

Drahá vláda a vládny predstavitelia, ako dlho to ešte bude trvať, že budete uprednostňovať finančnou pomocou druhé štáty a ich občanov  pred vlastnými občanmi SR ?  Ako dlho budú mať štátny manageri  1000 násobné odstupné väčšie ako mam ja dôchodok?

S pozdravom občan SR Leonid Chovanec

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Španielska polícia zastavila druhý útok, zabila päť útočníkov

Pásy s výbušninami zastrelených mužov boli atrapami.

KOMENTÁRE

Španieli čakali, že sa to stane už skôr. Čo robiť teraz?

Ani Španielsko sa nevie brániť proti koordinovaným vražedným útokom.


Už ste čítali?