Euroval = Podpora druhých štátov na úkor nášho štátu.

Autor: Leonid Chovanec | 22.6.2012 o 17:23 | (upravené 22.6.2012 o 18:21) Karma článku: 14,76 | Prečítané:  1001x

Euroval = Podpora druhých štátov, ich bánk, štátnych úradníkov atď., na úkor nášho štátu, pretože naši vládni predstavitelia zo Strany SMER-SD si na tento účel musia požičať peniaze z bánk, ale zas len na úkor nás občanov SR, pretože my budeme splácať tento dlh z našich daní a odvodov a nie vládni úradníci, pretože oni už teraz žijú z našich daní a odvodov.

 

Tak sa my zdá, že zažívame jednu z najväčších ISTOT sľubované vládnou Stranou SMER-SD, takzvaný EUROVAL.  ČO to je ten EUROVAL ? http://ekonomika.sme.sk/c/6429420/poslanci-velkou-vacsinou-schvalili-trvaly-euroval.html Je to pomoc pre krachujúce štáty z vlastnej chyby a príčiny a ich vládnym úradníkom atď., kde  SMER-SD, SDKÚ, MOST-HID, OľaNO atď. uprednostnili schválením trvalého eurovalu druhé štáty a ich občanov, pred vlastným štátom a vlastnými občanmi SR.

Celkový podiel SR na EUROVALE ma byť  5,768 miliardy eur , ktoré si Vláda SR musí požičať z bánk za nemalý úrok na úkor nás občanov SR, pretože my budeme splácať tento dlh z našich daní a odvodov a nie naši vládny úradníci, pretože oni už teraz žijú z našich daní a odvodov, takže na nich sa to nevzťahuje. Takže na bežného občana, vrátané novorodenca, nám naši vládni predstavitelia spravili dlh vo výške 1 048,72 eur a to nie sú v dlžobe započítané úroky z pôžičky pre druhé štáty a ich občanov.

Tým nám Vláda SR a poslanci parlamentu SR dávate na javo, že uprednostňujete druhé štáty a ich občanov pred vlastným štátom SR a vlastnými občanmi SR, ale veď Vám je to jedno, pretože Ste platení z našich daní a odvodov a platiť to budeme my pracujúci národ a občania SR.

Pýtam a Vás pán Prezident SR, pán Predseda vlády SR, páni Ministri SR, Poslanci SR dokedy to ešte tak bude trvať, pokiaľ my občania SR nevezmeme do rúk ako naši predkovia KOSY, VIDLY, CEPY, BIČE atď. a nevyženieme Vás teplých miest podľa

ÚSTAVY SR Čl.32
Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené.

Budem jeden z prvých, kto sa postaví na odpor, ak v skorej dobe nedôjde k rýchlej náprave.

S pozdravom ešte stále úctivý občan SR Leonid CHOVANEC

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Trumpizmus. Politický smer, ktorým sa neriadi ani Donald Trump

Medzi republikánmi po týchto voľbách už neplatí konsenzus z Reaganovej éry, že strana by mala byť konzervatívna.

KOMENTÁRE

Štartuje nová éra Ameriky, Trump sa stáva prezidentom

Časť sveta sa bude s obavami prizerať, ako napĺňa volebný slogan.


Už ste čítali?